Свято Колодія - заговілися! ФОТО і ВІДЕО!

В Українському селі весело відбулося свято Колодія (Масниця). На це свято до етно-комплексу завітало декілька тисяч гостей, що бажали не тільки заговітися перед початком Великого посту, але й побачити і прийняти участь в українському святкуванні Масниці – святі Колодія. Фольклорний гурт «Перевесло» (народний співочий гурт союзу українок України) показував традиції Колодія, розважали люд танцями, співами та народними забавами.

Господарі «Українського села» з усією гостинністю, як і зазвичай, широко відчинили ворота для вільного (безкоштовного) входу для всіх бажаючих відвідати етнографічний комплекс і погуляти на святі.

 

 

 

Різноманітних вареників,  налисників і млинців та інших смачних українських страв було вдосталь, щоби нагодувати усіх.

Також, усі відвідувачі Українського села мали змогу у цей день не тільки пізнати українську культуру через свій шлунок, але й створити щось власними руками: кували цвяхи і підкови, крутили і ліпили  глиняні глечики, плели прикраси та іграшки з соломки, спостерігали випікання і куштували хліб із печі.

Усе дійство, як годиться, закінчилося спаленням Марени – солом’яного символу зими і всього поганого.

 


Етно-комплекс «Українське село» бажає усім нашим прихильникам скорої і теплої весни та гідного проходження Великого посту!

А чудовом гуртам «Перевесло» і «Димерські Баламути» дуже вдячні за проведення свята «Колодія», бажаємо творчої наснаги, вдачі, нових і нових звершень на своєму творчому шляху, щирої пошани від слухачів і прихильників народної творчості за ту велику українську душу і любов, яку Ви вкладаєте у виконання і збереження наших українських народних традицій і пісень! Чекаємо з Вами нових зустрічей на теренах етнографічного комплексу «Українське село!

 

 

Переглянути усі фото: Фотогалерея - Масниця-Колодія 2012