1, 2, 3, 4 травня 2015 р. – Дитячі заходи та забави!

Травневі свята – один з найкращих приводів відвідати «Українське село»! Запрошуємо всіх весело та колоритно провести свої вихідні на свіжому повітрі у справжній українській атмосфері!

1-го травня – "Ой, чи живі, чи здорові всі родичі гарбузові?".
Настала пора попіклуватися про майбутній урожай! Запрошуємо маленьких помічників на наш захід! Ми створимо свою маленьку казку та граючи навчимо садити городик!

Шукайте нас на музейній галявині!
Час: 13:00-14:00.
Участь:
безкоштовно.

 

2-го травня – "Дитяча розважальна програма".
Для дівчаток та хлоп’яток – радість і запальна атмосфера від «Майстерні свят»! На всіх дітлахів чекатимуть веслі забави, ігри та конкурси з дотепними персонажами і оригінальним музичним супроводом!

Місце проведення: музейна галявина.
Час:
12:00-13:30.
Участь:
безкоштовно.

 

3-го травня – Квест "Подорож у минуле".
Запрошуємо діточок, віком від 6 до 10 років, прийняти участь у пізнавальному квесті по етнографічному музею! Це найкраща можливість з захопленням провести час, поринути у минуле українського народу та виконати багато цікавих завдань! По-завершенню найактивніша команда отримає гарні призи!

Попередній запис за телефоном 099-500-900-8.
Час: 13:00-14:00.
Участь: 50 грн./особа.

 

4-го травня – Дитячий захід "Додамо фарб".
Зробимо наш комплекс яскравішим! Запрошуємо діточок проявити свою творчість та відчути себе юними художниками! Додамо фарб протипожежним діжечкам - розфарбуємо їх під українські хатинки разом!

Місце проведення: музейна галявина.
Час:
13:00-14:30.
Участь:
безкоштовно.