5-6 грудня 2015 р. – Дитячий захід «Ангелики з паперу» та «Майстер-клас з приготування вареників»

5 грудня – Розпочалась зима і всі ми поринаємо думками у свята. І вже так хочеться відчути цю приємну атмосферу. Відвідайте наш захід та навчіться робити ангелики з кольорового паперу, вони стануть однією з окрас Вашої оселі та допоможуть створити зимову казку.

Місце проведення: майстерня рукоділля.
Час: 13:00 – 14:30.
Участь: безкоштовна.

6 грудня – Вареники – одна з найдревніших страв української кухні. Цю страву знає кожен і малий, і старий. Не дарма кажуть: «Не кожний їх варить, але кожний хвалить!».
Сьогодні вареники можна придбати в магазині, поїсти в ресторані, але ми, українці знаємо, що процес приготування вареників несе функцію об'єднання родини: усі жіночки родини збираються, разом замішують тісто, разом ліплять, разом і споживають. Тут вже підходила вся родина, жартуючи та співаючи, вечеряли за великим сімейним столом. Крім того, не обходилось без вареників і у молодіжних вечорницях, наприклад, на Катерини, на Андрія. Разом з начинкою вкладали у вареник монетку, горішок, перець, тощо. Таким чином вареник передбачав майбутнє, адже кожний предмет мав своє символічне значення – достаток, коханий парубок, дитина, багатство. Вареники були обов'язковою стравою, котру несли молодій дівчата-дружки на другий день весілля, примовляючи: щоб повна була завжди, як вареник. У цих випадках вареники символізували продовження роду.

На майстер-класі справжня господиня навчить вас:

  • найкращим рецептам найніжнішого тіста,
  • методам варки вареників, щоб вони не зліпалися,
  • як зкріпити кінці вареника «косичкою»,
  • як приготувати начинку та як розрахувати її кількість, щоб варенички були пишними,
  • чим заправити вареники, щоб вони ще більш смакували.

Місце проведення: трапезна.
Час:  12:00-14:00.
Вартість участі: 60 грн./особа (додаткова порція вареників 40 грн.)

Приготовлені вареники одразу ж коштуємо! 
Всім учасникам – рецепт у подарунок!