День відкритих дверей до міжнародного Дня музеїв

До Міжнародного дня Музею етнографічний музей "Українське село" запрошує усіх бажаючих до себе в гості і ще ширше відкриває свої відкриті двері. У неділю 17 травня музейні автентичні хати з різних куточків України можна відвідати вільно усім бажаючим!

В музеї зібрана приватна колекція експонатів архітерктури та побуту ХІХ сторіччя та діє алея ремесельних майстерень. Наш музей активно веде просвітницьку екскурсійну діяльність серед школярів та дорослих українців, проводить тематичні народні календарні свята за участі найкращих фольклорних колективів. 
Кожна держава має свої культурні корені, зібрані в музеях, які дозволяють всім оточуючим долучитися до рідного, прекрасного, таємничого, духовного, вдихнути на повні груди повітря, просочене духом часу.
Запрошуємо всіх на день відчинених дверей до етнографічного комплексу «Українське село»! Пориньте у культуру та історію українського народу разом з нами!
Будемо раді бачити діточок та дорослих на заході "Подаруй свою долоньку"! Де кожен бажаючий матиме змогу подарувати свою долоньку з побажаннями нашому музею.