Вітаємо Вас!

Дорогі друзі!

Ми раді вітати вас на офіційному сайті Церковно-етнографічного комплексу «Українське село»!

 

 

За допомогою Божою, через добрих людей та завдяки титанічній праці ми перетворили звичайний шматочок української землі на Київщині на райську місцину, де кожна людина може відчути особливу благодатну атмосферу справжнього українського села, у якому зростали наші пращури та зберігався стержень українського духу – український народ.

 

 

Наш архіпастир патріарх Філарет під час відвідин комплексу промовив слова, які найкраще характеризують те відчуття, яким переймається кожна людина, яка приходить до нас: «Ось, всі кажуть, що тут відчувається особлива «позитивна енергетика». А я вам скажу, що це ніяка не «позитивна енергетика», а сама звичайна Благодать Божа!». Цим відчуттям, відчуттям Благодаті Божої, відчуттям любові до ближнього і свого народу та відчуттям миру і спокою ми раді з вами поділитися. Як це відчути спитаєте ви? Просто прийдіть до нас, подивіться і переконайтеся!

 

Метою створення цього сайту є те щоб зацікавити вас прийти до нашого комплексу і на власні очі пізнати велич і красу Української землі та її народу. І не просто прийти й подивитися, а через храм Божий заглибитись у свою душу і приблизитись до Бога; через ознайомлення з українською стародавньою архітектурою, побутом та народними ремеслами відчути себе нащадками та співучасниками могутнього української народу та культури; а через споглядання надзвичайно красивої природи: лісу, квітів, чистоти та охайності, загорітися бажанням створити подібну красу на тому шматочку землі, який є біля вас. Саме таким чином, спільними зусиллями та працею, ми зробимо нашу Україну красивою і прекрасною.

 

Сайт Церковно-етнографічного комплексу «Українське село» фактично складений з двох окремих але одночасно дуже споріднених сайтів двох структур – Храму св. вмч. Димитрія Солунського та Етнографічного комплексу «Українське село». Історично та фактично ці дві інституції є настільки спорідненими, що окремо одну від одної їх уявити дуже складно, як і тяжко уявити справжнє українське село без церкви або без українських хат. Тому й розміщені ці два сайти на одній сторінці на двох рушниках, які хоч і різні за візерунками та кольорами, але є єдиним цілим у прикрасі дому гарних господарів.

 

Незважаючи на те, що парафія храму св. вмч. Димитрія Солунського та Етнографічний комплекс «Українське село» засновані єдиною українською громадою однодумців і є єдиним цілим та висвітлювати життя цих двох структур спільно й на єдиному сайті є практично неможливо, із-зі того, що вони є самодостатніми організаціями наповненими самобутнім живим та яскравим життям. Власне, саме тому виникла ідея структурно розділити церковно-етнографічний комплекс на два сайти але для зручності візуально розмістити їх поруч на одній веб-сторінці, на окремих українських козацьких рушниках, що дозволяє дуже легко переходити з одного сайту на інший.

 

 

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»