Перший День народження сувенірної крамнички «Українського села»!

Вітаємо нашу сувенірну крамничку з її першою річницею існування!

 

 

Рік назад, у день народження, вона була кумедною і незграбною, що засвідчує наступне фото:

 

Та величезна праця та бажання директора музею Катерину Тимошенко створити справжню крамничку виробів ручної роботи українських народних майстрів, досить швидко перетворила її у вродливу красуню.

 

Сьогодні наша крамничка є одним з улюблених місць гостей комплексу «Українське село», де вони мають змогу не тільки придбати подарунок собі та своїм друзям, а й просто насолодитись задоволенням від представлених на вітринах товарів та ще раз переконатись наскільки український народ талановитий.

 

Останніми днями крамничка наповнилась новими виробами власних майстерень етно-комплексу:  керамікою з рук молодого талановитого гончара Ярового Сашка, металевими виробами коваля Іванченка Олександра та багатьма іншими цікавими роботами майстрів з різних куточків України: косівська традиційна кераміка, петриківський розпис, ляльки-мотанки, ткацтво та вишивка, вироби з соломки, тощо. Пропонуємо також свіжий цьогорічний мед з полтавської пасіки: липа, акація, різнотрав`я, а згодом буде і гречаний.

 

Хочемо подякувати всім, хто приймав участь у створенні нашої сувенірної крамнички, подякувати майстрам за співпрацю та їх талановитість, за збереження і відтворення українського народного традиційного ремесла, гостям комплексу – за добрі відгуки та зроблені покупки!

 

Запрошуємо майстрів до співпраці,  а гостей  - до етно-комплексу «Українське село»!

 

Якщо Ви майструєте, запропонуйте нам свої роботи!

Пишіть та висилайте фото робіт на skansen@etno-selo.com.ua або телефонуйте на номер 099-500-900-8 .

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»