Випускний початкової школи

Ось і дочекалися! Ще зовсім недавно ваші дітки невпевнено, мов пташенята, вперше переступили поріг школи, а сьогодні, озброєні певним багажем знань та досвідом,  випорхують з-під дбайливих крил своєї першої вчительки у більш самостійне життя середньої школи.

Як же відзначити таку важливу подію? Можна влаштувати святковий концерт для батьків,  можна посидіти за „солодким столом”, можна влаштувати екскурсію, а ще можна... запросити „Майстерню свят”, яка вже напевно знає, що потрібно зробити, щоб прощання з початковою школою пройшло весело, змістовно, а головне – залишило надовго гарні враження та заряд позитивних емоцій.

Та як би не захопилися діти цікавим сюжетом програми, не забудуть вони своєї першої вчительки та здивують її цікавим сюрпризом-привітанням, що ще довго нагадуватиме їй про такий неповторний, дружній, веселий та уважний клас!

Героїв нашого театралізованого, музично оформленого свята ми навмисне вам не розкриваємо, але скажемо, що там де вони – там пісня та змагання, сміх та подив, ігри й щире спілкування! До зустрічі!

Вікова категорія – 9, 10 років
Тривалість програми – 1 година
Кількість акторів - 2

Івентар:

  • костюми акторів
  • реквізити для ігор
  • музична апаратура

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»