Майстер-клас з ковальства

Ковальство - одне з найстаріших народних ремесел. Саме ази цього древнього ремесла Ви можете пізнати у нас в "Українському селі".

Серед старовинних автентичних хат у кам`яній кузні зі справжнім горном та шкіряними міхами, виготовленими за традиційною технологією, коваль Григорій навчить Вас кувати цікаві вироби з металу, покаже традиційну ковку, познайомить зі знаряддями для роботи. І, безперечно, Ви зможете переконатися на власному досвіді, що ковальство – нелегка справа, а справжній коваль – на вагу золота! Попрацювавши помічником коваля – молотобійцем, Ви надасте своєму виробу потрібної форми, вкладете в нього загадковість та унікальність, бо зробите це своїми руками!

Замовляйте майстер-клас на Ваше корпоративне свято та змагайтесь з колегами, хто швидше та вправніше закрутить цвях на вузол; на Ваше весілля, де молодята зможуть власноруч скувати свою підкову на щастя та добробут в домі.

Майстер-класи з ковальства також проводяться у вихідні дні, де можуть взяти індивідуальну участь усі бажаючі. Слідкуйте за розкладом проведення майстер-класів в «Українському селі» у правій колонці ношого сайту "Анонс подій".

Груповий майстер-клас з ковальства можна замовити за телефоном 099-500-900-8.


Ковані вироби власного виробництва можна придбати в сувенірній крамниці Українського села.

 

 

Перелік всіх майстер-класів в "Українському селі":

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»