Майстер-клас з випікання з тіста

Кулінарний майстер-клас з випікання виробів з тіста особливо зацікавить дітей та жінок. Пропонуємо вам майстер-клас з випікання пиріжків з різноманітними начинками або випікання тістових пташечок – жайворонків, або ще кажуть бусликів.

Випікання жайворонків.

Жайвороночки з тіста – символ приходу Весни, оновлення природи, родючості, достатку. Діти високо підкидаючи їх до неба, або тримаючи нанизаними на вишневу гілочку, бігали нивами і пагорбами, закликаючи пташок із вирію. Після закликань випічка або ставала ласощами для діток, або вивішувались на гілочки, щоб прилетівши, пташечки мали поживу, або ж висушувались, зберігались за образами і вважались цілющими: коли хтось захворіє – давали йому шматочок того жайвороночка – і одужував! 

Процес виготовлення жайворонків дуже цікавий та захоплюючий, і нікого не залишить байдужим, адже у Ваших руках шматочок тіста дивовижно стає маленькою пташечкою, яка неодмінно принесе весняну радість у серця як дорослих, так і малечі. Тож запрошуємо Вас долучитись до цієї неймовірної казки, і виліпити своїх диво-бусликів, щоб у Вашій душі та оселі завжди квітла Весна! 

 

Випікання пиріжків.

Для кулінарних гурманів цікавим стане майстер-клас з випічки пиріжків з різноманітною начинкою: картопля, сир, капуста та інші смачнючі начинки. Майстриня-пекарка поділиться з вами своїми секретами з приготування пиріжкового тіста, пухкенького та смачненького!

Приймаємо індивідуальні замовлення на майстер-класи з випікання виробів з тіста (пиріжків та весняних жайворонків) для шкільних, екскурсійних та корпоративних груп, для гостей на святкування дня народження та весілля та інші родинні та корпоративні заходи. 

Індивідуальні майстер-класи обслуговуються за попереднім замовленням за тел. 099-500-900-8.

Чекаємо на Вас!

 

Перелік всіх майстер-класів в "Українському селі":

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»