В "Українському селі" збудовані два сучасні туалети для інвалідів.

«Українське село» робить ще один важливий крок на зустріч людям з фізичними вадами. Завершено будівництво туалету для інвалідів на візках. Весь проект виконаний за рекомендаціями і технічними умовами самих інвалідів та організацій, що піклуються про їхню адаптацію у суспільстві.

 

 

 

Два просторих, теплих, сантехнічних приміщень, без порогів, з широкими дверима для вїзду на візках, заниженою сантехнікою та ручками для підтримки допоможуть інвалідам почуватися  в «Українському селі» повноцінними членами суспільства та відчувати турботу і опіку.

Нагадуємо, що «Українське село» є єдиним у своєму роді в Україні комплексом, що повністю відповідає вимогам для безперешкодного пересування людей з фізичними вадами на інвалідних візках. Пандуси, зручні й безпечні під’їзди до музейних та інфраструктурних об’єктів, спеціальні туалети та зони відпочинку – все це зроблено з любов’ю до тих людей, які потребують уваги, опіки та підтримки.

 

Весною планується відкриття нового відпочинкового будинку, який буде пристосовано для відпочинку інвалідів. Окрім однорівневого планування, пандусів та широких дверей, у ньому буде піч, мангал, кухня та меблі заниженої висоти.

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»