30 серпня ветерани-фронтовики побували в «Українському селі»

30 серпня група інвалідів-фронтовиків та інших членів громадської організації інвалідів війни і Збройних Сил Святошинського району, на чолі з головою П.М.Ярошем, відвідала етнографічний комплекс народної культури «Українське село», що неподалік від Києва, поблизу села Бузова. Запросив ветеранів й особисто провів їх по території народний депутат України Володимир Дмитрович Бондаренко – ініціатор створення комплексу.

«Майже три години екскурсію підігрівали літнє сонечко й хороший, світлий настрій наших ветеранів, - розповідає голова громадської організації інвалідів війни і Збройних Сил Святошинського району Петро Митрофанович Ярош. – Ця поїздка мала велике значення для наших ветеранів, які не часто відвідують подібні місця, й котрі змогли долучитися до сторінок української історії».

Завершилась зустріч благодійним обідом, який Володимир Бондаренко організував для колишніх фронтовиків. Від імені гостей господарю подякувала учасниця Великої Вітчизняної війни капітан медичної служби Катерина Олексіївна Пугачова. Всі разом заспівали Шевченкову «Реве та стогне Дніпр широкий».

Під час поїздки люди побачили й відчули народний побут українських селян різних регіонів нашої держави, доторкнулися до речей, які зараз майже зникли. Завдяки кропіткій та наполегливій роботі народного депутата України Бондаренка В.Д. в етнографічному комплексі народної культури «Українське село» зібрані унікальні речі побуту та вжитку селян-трударів щедрої української землі.

На території комплексу стоять унікальні, неповторні садиби з 6 областей нашої держави. Зокрема, Полтавщини, Гуцульщини, Полісся та Слобожанщини. Велике враження на ветеранів справив штучний ставок, в якому водиться різноманітна риба, одна з яких нагадує прапор Японії. Також поряд з рибою плавають різноманітні качки.

Цікавим виявився міні-зоопарк, що розташований на території етнографічного комплексу народної культури «Українське село»: тут водяться цесарки, різноманітні кури та качки, кролі, вівці та свині.

Історичний вік експонатів, представлених в етнографічному комплексі народної культури «Українське село», сягає початку ХVIII ст., і вони є унікальними за своїм походженням та відображають взаємозв’язок поколінь.

Зазначимо, що народний депутат України Бондаренко В.Д. не вперше запрошує членів районних громадських організацій відвідати етнографічний комплекс народної культури «Українське село». Зокрема, члени районних громадських організацій відвідували етнографічний комплекс народної культури «Українське село» 7,13,18, 19  й 27 липня 2012 року. Подібні екскурсії для членів районних громадських організацій народний депутат України Бондаренко В.Д. проводить постійно.

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»