Екскурсії тропіками

Тропіки в Україні – явище незвичне, але реальне. Безперечно, тропічні рослини в умовах українського клімату комфортно себе почувають лише у тепличних умовах. Саме такі тропічні теплиці ми пропонуємо до відвідування в етнографічному комплексі «Українське село».

Під час екскурсії учасники можуть побачити рослини з родини бананових та інжирних порід, дізнатися цікаві факти про тропічні рослини, наприклад. Що банани бувають червоного кольору, що банан – це ягода та інші захоплюючі неймовірності. А також можна сфотографуватися і мати екзотичні світлини, не виїжджаючи у теплі краї.  У кафе, яке розмістилося посеред теплиць вам запропонують прохолодні та гарячі напої зі свіжою, щойно приготовленою випічкою з апельсиновим джемом та шоколадні кекси.

Екскурсії тропічними теплицями стануть екзотичним доповненням до основної екскурсійної подорожі (http://etno-selo.com.ua/ua/ekskursiji/ekskursii-zahalnyi-opys) до етнографічного комплексу «Українське село».

Тропічні теплиці лише нещодавно відкрили свої двері для відвідувачів, тому екскурсійне обслуговування гостей проходить тестовий етап, щоб набрати досвід та вдосконалити прийом гостей. 

Вихідні та святкові дні: 

«Експрес» екскурсії для відвідувачів (окрім групових) – 11:00-17:00 – щогодинно (початок о 11:00, 12:00…17:00), вартість – 20 грн/особа.

Будні (тільки за попереднім записом за тел. 067 704 88 00):

Групові шкільні (в пакеті із замовленням екскурсії музеєм)– 30 грн/дитина, 2 дорослих – безкоштовно.

Групи шкільні (без замовлення екскурсії музеєм) - 40 грн/дитина, 2 дорослих – безкоштовно.

Групові дорослі – 50 грн/особа.

Мінімальна вартість екскурсії: 240 грн (до 6 осіб).

Тривалість екскурсії теплицями: 20-30 хв. (великі групи діляться на кілька груп по 10-12 осіб)

Тропічний перекус в тропічному кафе: апельсиновий мафін + сік (250 г) – вартість 40 грн/порція.

 

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»