Місце святкування весілля

Однією з основних частин традиційного українського весілля є весільний стіл – банкет.

Завдання не просте, адже необхідно розмістити за столом усіх весільних гостей та найближчих родичів. В «Українському селі» багаточисельні весілля святкують у трьох основних локаціях:

Етно-павільйон – з колоритом на природі! Абсолютно ідеально підходить для весільних заходів у теплу весняно-літньо-осінню пору та з особливою родзинкою буде для святкувань в етно-стилі. Величезне стіл до 120 гостей – спробуйте ще знайти!

Банкетна зала «Трапезна» - комфортна зала для весілля до 70 осіб у будь-яку пору року. Це окрема від основного ресторану споруда, що розміщена в найпривабливішій частині комплексу – на початку музейного простору, біля водойми з альтанкою.

Зали колиби – затишні майданчики для невеличких родинних весіль до 35 осіб. 

Фуршет для гостей – невеличкий аперативчик при зустрічі або після церемонії розпису можна організувати по вашому бажанню. 

Декорування банкетного середовища ще одне із побажань будь-якого весілля. І правда, красивий, тематично прикрашений весільний майданчик – це запорука веселого настрою та щасливих емоцій, ще й картинка для весільних світлин. Українське весілля не потребує значних витрат на етно-декор, а потребує лише вашої фантазії, дарів природи та допомоги друзів.

 

Декорування етно-павільйону

 

Читайте інші статті про Весілля в "Українському селі":

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»