Таїнство вінчання в "Українському селі".

Вінчання

Українське село пропонує гарну й унікальну можливість провести таїнство вінчання (православного шлюбу) й самого святкування в одному чудовому місці - нашому комплексі. Тут діє православний Свято-Димитрівський храм Української Православної Церкви Київського Патріархату у якому за декілька років свого існування було здійснено, більше 200-т Вінчань.

Громада храму святого Димитрія Солунського радо запрошує молодят об’єднатися у єдине ціле через таїнство православного Вінчання. Надзвичайно тепла і затишна атмосфера намоленого дерев’яного храму з пишним барокальним убранством і чарівна паркова територія храмового комплексу є ідеальним місцем для створення нової родини та отримання на це Божого благословення. Досвідчений і щирий настоятель храму - митрофорний протоієрей Богдан Тимошенко, вас тепло зустріне і щиро молитиметься за ваш шлюб, а професійний хор і весільний передзвін на справжніх литих дзвонах, додасть атмосферу радості й урочистості, адже стається чудо – перед Богом з’єднуються дві людини – чоловік та жінка, і стають єдиним цілим.

Вінчання (Шлюб) є таїнство, в якому наречений і наречена при добровільній обіцянці вірності одне одному перед священиком і Церквою, благословляються на подружнє співжиття на зразок союзу Христа з Церквою, і їм випрошується і подається благодать Божа для взаємної допомоги й чистої однодушності, і для благословенного народження та християнського виховання дітей. Саме цю важливу подію у родинному житті ви можете здійснити в Свято-Димитрівському храмі.

 KIV2628

У нашому храмі вже багато молодих, та старшого віку християн, об'єдналися у єдине ціле та повернулися, щоб хрестити дитину, народжену у шлюбі. А багато хто з молодят стали постіними парафіянами нашого храму й почали вести духовний спосіб життя.

291

   
   

Після вінчання, ви матимете нагоду зробити на території етнографічного комплексу «Українське село» такі фотознімки, які не будуть залишати без захоплення ні вас, ні ваших друзів, протягом усього вашого благословенного Богом життя. А можливість не тільки прийняти церковний шлюб але й відразу відсвяткувати весілля обабіч церкви, у відпочинковій території «Українського села», зробить день вашого єднання незабутнім.

Таїнство Вінчання здійснюється у понеділок, середу, п'ятницю та неділю за попередньою домовленістю зі священиком. Кожне Вінчання відбувається індивідуально у зручний для віруючих час (між 10:00 та 16:00).

 KIV2623

Для Вінчання необхідно мати:

1. Ікони вінчальні – (Спаситель і Богородиця).

2. Рушники для ікон – 2 шт.

3. Рушник під ноги -1 шт.

4. Рушник пов'язувати руки – 1 шт.

5. Хусточки малі (розміром з носові) – 4 шт.

6. Обручки.

7. Вінчальні свічки.

8. Вино (червоне сухе, папівсухе) - 1 пл.

Ікони, вінчальні свічки та набір рушників можна придбати у храмі.

 

Як і до кожного церковного таїнства, найкращою і необхідною підготовкою до таїнства вінчання є піст та молитва. За традицією, молоді за тиждень до вінчання відвідують храм щоб посповідатися та причаститися Святих Христових Тайн (як підготуватися до сповіді і причастя вам розкаже священик).

Отже, перед Вінчанням нареченим необхідно:

1. Прийняти таїнства Сповіді і Причастя.

2. Молоді і свідки повинні мати на собі хрестики.

3. Необхідно прийти завчасно до часу Вінчання (на 15 хвилин раніше).

Фото та відео з власною технікою дозволяється без жодних обмежень, як в храмі, так і на території "Українського села". Якщо ви бажаєте замовити професійну фото або відео зйомку ми можемо Вам запропонувати послуги нашого фотографа нашого талановитого фотографа Андрія Мелька за номером 067-656-24-12. Переглянути зразки його роботи можна тут - сайт "Файне кіно".

0560

Оплата:  пожертва на храм, на оплату хору і дзвонаря – 700 грн. (за можливістю).

Вінчаючись у нас Ви отримуєте право безкоштовно зробити свою власну весільну фотосесію на території музею "Українське село", яка коштує в музеї 400 грн. Тобто, Ви економите 400 грн!

 

Відеоролики деяких з весіль в стилі "Етно" проведених в "Українському селі".

 

Ви, також, маєте можливість відсвяткувати Вінчання в етнографічному комплексі "Українське село" у якому й знаходиться храм Святого Димитрія. Великий вибір відпочинкових місць, від мангальних комплексів на 6 осіб і до трапезної на 120 осіб, від власного приготування страв на вогні до ресторанного обслуговування колиби "Поїхали!", дасть вам можливість задовільнити ваші індувідіальні вимоги і побажання.

ЗАПИСАТИСЯ на вінчання ви можете зателефонувавши настоятелю храму - отцю Богдану за телефоном:

050-414-20-25

Також читайте:

"Що потрібно для Вінчання"

Перед Вінчанням необхідно підготуватися через Сповідь і Св. Причастя. Як це зробити читайте в на сайті храму www.hram.in.ua в розділі ТАЇНСТВО ПОКАЯННЯ (СПОВІДІ) і в розділі ТАЇНСТВО ПРИЧАСТЯ.

Молитви родинні та сімейні - тут ви знайдете молитви для новоствореної родини.

 

Читайте інші статті про Весілля в "Українському селі":

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»