Родиною на вихідні в "Українське село"

Попереду вихідні дні, це саме ті кілька днів, коли родина після робочого тижня може та мусить бути разом. Це може бути спланований відпочинок у колі родини, друзів та родичів або спонтанне рішення вибратись у затишний куточок на природу своєю родиною – лише батьки та діти. Адже для дитини є дуже важливим побути зі своїми татом та мамою разом, без різних дядечок та тіточок, коли вся батьківська увага та час звернені тільки до своїх діточок. Повірте, саме це запам'ятовується дітям на все життя. Так от прокидайтесь зранку, вдягайте зручний одяг та взуття та мерщій на природу до «Українського села».

Відпочинок на вихідні в етнографічному комплексі «Українське село» – це пізнання світу та збагачення знань ваших та вашої дитини. У нас є всі умови для проведення незабутнього вихідного у родинному колі, де буде цікаво дітлахам та їхнім батькам. Прогулянка парком, забави на дитячих майданчиках, годування тваринок у зоопарку, відвідування церкви і музею, участь в різноманітних майстер-класах і, врешті-решт, пікнік на природі з грилем, або обід у колибі – це лише невеликий перелік того, чим зможе зайнятися уся родина в «Українському селі» на вихідних.

Що на вас чекає у вихідні в «Українському селі»?

1. Перш за все, це безкоштовний вхід на територію комплексу «Українське село».

2. Пізнавальна екскурсія етнографічним музеєм. Тут пропонуємо три варіанти:

- самостійна прогулянка та зовнішній огляд музейних старовинних хат та інших споруд (вартість: безкоштовно);

- екскурсія у супроводі екскурсовода з оглядом внутрішніх інтер'єрів. Екскурсію просимо замовляти попередньо (умови можна дізнатися у розділі «Екскурсії»). Тож, якщо ваша родина складається з трьох осіб, покличте з собою друзів, і трохи зекономите.

- огляд внутрішніх інтер'єрів без супроводу екскурсоводаю

3. Слідкуючи за новинами на нашому сайті в розділі «анонс подій» або отримавши розсилку новин, підписавшись на сайті, ваш візит до нас буде ще змістовнішим. Адже «Українське село» - це культурологічний центр, де часто відбуваються різноманітні заходи: етнографічні свята, виступи фольклорних колективів, розваги та різноманітні свята для дітей.

4. Завітайте до світлого дерев'яного храму Св. Димитрія Солунського. Познайомте самі свою дитину зі святим місцем, розкажіть дитині про Бога, запаліть свічечку на щастя та здоров'я вашої родини разом. Незабаром відкриється для огляду відвідувачів новий об'єкт – вертеп зі зценою народження Ісуса Христа.

5. Пограйтесь з дітками на двох дитячих майданчиках, які розміщені на території.

6. Погодуйте наших тваринок у зоопарку: овець, кроликів, курочок та інших.

7. У спеціалізованих майстернях дитина та й дорослі можуть пройти майстер-класи та навчитися виготовляти різноманітні вироби: глиняний глечик або ляльку-мотанку, солом'яну пташку або писанку.

8. Смачне морозиво, гарячий млинчик, приготовлений просто неба, сувенірна дрібничка – це ще одна радість для дитинки!

9. Ну і, без заперечень, наші діти отримують величезне задоволення від їжі за межами свого дому. Свіжоприготовлені дерунчики та варенички, борщик та страви з дитячого меню та дорослого наситять досхочу усю вашу родину в колибі "Поїхали!".

Також, в «Українському селі» для дітей можна організувати день народження з анімацією та майстер-класами і замовляти шкільну екскурсію.

Запрошуємо вашу родину до «Українського села» - будемо вам раді!

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»