Варіанти проведення свят в "Українському селі".

Мабуть не існує родини, перед якою свого часу не поставало питання про те, де відзначити родинне свято, урочистий банкет чи день народження.

І ми можемо гарантувати вам, що ваше свято в «Українському селі», буде незабутньо приємним, добре організованим та смачним.

Оберіть в «Українському селі» місце, яке ви вважаєте доречним для вашого заходу. Це може бути:

Мангальний комплекс

Обираючи мангальний комплекс, що підходить для формату вашого заходу за кількістю місць розміщення (6, 10, 20, 25, 30, до 120), ви сплачуєте лише його оренду. Продукти та напої приносите свої! Про умови оренди та користування читайте в розділі Відпочинок-Мангальні комплекси.

Колиба «Поїхали!»

Колиба «Поїхали!» має дві чудові зали для банкетів до 35 осіб та літню терасу, де можуть зручно розміститися за спільним святковим столом 60 гостей. Невеликі свята у вузькому родинному колі з 4-14 осіб у теплу пору року комфортно проводити за обраним вами столиком-альтанкою поблизу колиби.

Банкетна зала «Трапезна»

«Трапезна» – найпопулярніше місце для святкування весіль на 50–75 осіб, ювілеїв, випускних вечорів, хрестин, корпоративних вечірок у холодну пору року. Тут можна буде і за столом посидіти, і потанцювати, і музик розмістити!

Етнопавільйон «Український рушник»

Величезнний етно-павільйон - дерев’яне шатро під дашком з плетеним парканом навколо, розписаний дивовижним рослинним орнаментом, прикрашений рушниками і віночками, поруч з яким є майданчик для танців та мангал – доречне і зручне місце для проведення корпоративів та весілля у стилі «Етно» та інших заходів для компаній будь-якої чисельності до 120 осіб, фуршету – до 300 осіб. У непогоду павільйон захищений тентовими стіночками від дощу та вітру.

Готельні номери «Етно-хата» та «Апартаменти»

Якщо у вас маленькі діти чи рідні похилого віку, а ви бажаєте провести свято чи вихідні у вузькому родинному колі на природі та залишитись ночувати, тоді Етно-хати та Апартаменти для вас. Поруч з Етно-хатами є мангали, а біля «Родинного» – мангальні комплекси з альтанками для 15-ти гостей (орендуються окремо). Ви матимете змогу поєднати відпочинок на свіжому повітрі зі звичними для вас зручностями.

Можливість заночувати в «Українському селі»

Після того як ви добре відпочили у нас у гостях, ні в якому разі не слід сідати за кермо. Краще залишайтеся в нас на ніч у готелях на різний смак.

Банкети та свята, мангальні комплекси та зручне для вас проживання замовляйте за телефоном 099-600-8-500.

2009 – 2018 © Етнографічний комплекс «Українське село»